Jesteśmy czytelnikami biblioteki szkolnej

Dnia 22. 01. 2016 r. byliśmy na wycieczce w bibliotece szkolnej. Czekaliśmy na ten dzień, ponieważ każdy z nas chciałby już móc wypożyczać  i samodzielnie czytać  książki. Pani bibliotekarka  zapoznała nas  z   regulaminem czytelni  i   biblioteki. Dowidzieliśmy się  jak  należy  zachowywać  się w bibliotece oraz gdzie znajdują się książki przeznaczone dla nas.

Z ochotą oglądaliśmy miejsca, do których na co dzień nie można wejść. Spośród książek dla dzieci każdy z nas wybrał coś dla siebie i pierwszy raz wypożyczył. Od pani bibliotekarki  dostaliśmy zakładki do książek. Była to nasza pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta w bibliotece szkolnej. Zapowiedzieliśmy regularne wizyty i wypożyczanie książek nie tylko dla zdobywania wiedzy, ale i dla przyjemności.