Podstawówka już za nami!

24 czerwca zakończylismy kolejny etap naszej udukacji. Klasa szósta już za nami. A był to bardzo ekscytujący rok.Wiele się działo, oj działo. Byliśmy m.in. w teatrze, kinie, na basenie czy na lodowisku. Spotykalismy sie na ogniskach klasowych i dyskotekach, gdzie mogliśmy nie tylko potańczyć ale i zjeść pizzę czy ciastka. Najważniejszym wydarzeniem w minionym roku szkolnym był niewątpliwie wyjazd na zieloną szkołę nad morze.

Pobyt w Jasztębiej Górze był pełen emocji i wrażeń. Nigdy o nim nie zapomnimy. Zapamietamy również nasze ostatnie chwile w klasie czyli pożegnanie z koleżankami i kolegami oraz naszą wychowawczynią. Wielu z nas miało łzy w oczach. Ale to nic. Już za dwa miesiące spotkamy się ponownie. To nic, że trochę w innym składzie i w innej klasie. Najważniejsze, że znów będziemy razem. Do zobaczenia we wrześniu!