„Zielona szkoła”

Korzystając z uroków cudnej złotej polskiej jesieni wyjechaliśmy na wymarzoną „zieloną szkołę”. Miejscem naszego pobytu był Dom Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej. Trzydniowy pobyt bez rodziców i poza szkolnymi murami był nam bardzo potrzebny. Zapomnieliśmy na chwilę o troskach domowych, mogliśmy być bliżej przyrody i korzystać z jej uroków, a przede wszystkim pobyć i nacieszyć się sobą na pełen zegar.

Czas ten wykorzystaliśmy również do lepszego poznania się i na naukę, bo o obowiązkach szkolnych nie dała nam oczywiście zapomnieć pani Aldona. Piesze wycieczki, spacery po okolicy i lesie, zabawy na palcu zabaw, zajęcia taneczne, cyrkowe, siłownia, wieczorki tematyczne i wiele innych, nie pozwoliły nam się nudzić. Wspólne wieczory i poranki w pokojach, pozwoliły nam na odkrywanie naszych umiejętności samoobsługowych i samodzielności, a nocne pogaduchy dowiodły, kto z nas jest „nocnym markiem” :)))). Szkoda, że czas tak szybko minął, bo większości z nas, marzył się dłuższy pobyt. Dziękujemy sponsorowi za dofinansowanie wyjazdu na „Zieloną szkołę”, a pani dyrektor Alicji Błońskiej za udzielenie zgody na nasz pobyt w Jodłówce Tuchowskiej. Podziękowania również kierujemy do pani Małgosi Tokarczyk za pomoc w organizacji udanego wyjazdu.