Wizyta w przedszkolnej kuchni

W związku z realizacją kompleksowego tematu tygodnia pod hasłem ,,Urządzenia elektryczne” zaplanowaliśmy wycieczkę do przedszkolnej kuchni. Naszym celem było obserwowanie kucharek podczas pracy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na wykorzystywane przez nie urządzenia elektryczne.

Były to: piekarnik, patelnia, krajalnica, blender, robot kuchenny, zmywarka, zamrażarka, lodówka, czajnik. Miłe panie kucharki zaprezentowały nam działanie niektórych z nich, a w efekcie mogliśmy skosztować surówki owocowo-warzywnej.                                                                                                                 Bardzo dziękujemy paniom kucharkom za poświęcony czas i prezentację swojego warsztatu pracy.