Sztuka wymaga uznania - wyniki konkursu plastycznego

„SZTUKA WYMAGA UZNANIA" Cyceron

Udział w konkursach daje dzieciom dużo satysfakcji, pozwala na zdobycie nowych doświadczeń, uczy zdrowej rywalizacji, daje możliwość wykazania się dziecku swoją wiedzą i umiejętnościami w wielu dziedzinach.

II edycja Gminnego Konkursu Plastycznego „Moja Mała Ojczyzna - Lalka Ludowa”, organizowanego przez oddział przedszkolny w Zasowiepod patronatem Wójta Gminy Żyraków i Przewodniczącej Rady Gminy Żyraków był drugą okazją by zaprezentować umiejętności naszych przedszkolaków. Tym razem z grupy V wysłaliśmy dwie prace: Wiktorii P. i Mileny Ć. Dziewczynki zasłużyły na duże brawa ponieważ z wielu prac biorących udział w konkursie III miejsce zdobyła Wiktora a Milenka wyróżnienie. SREDECZNIE GRATULUJEMY!