,,Miękki, puchaty i taki z łatką”

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci przybyły do przedszkola ze swoimi pluszowymi misiami- przytulankami. Dzień zaczął się od prezentacji misiów i opowiastek dzieci na ich temat. Następnie dzieci wysłuchały historii Światowego Dnia Pluszowego Misia i wykonały kilka ćwiczeń dydaktycznych w oparciu o materiał obrazkowy.

Były zabawy z misiami, parada misiów, śpiew piosenek ,,Miś Uszatek”, ,,Jadą, jadą misie”, ,,Stary niedźwiedź mocno śpi” oraz projekcja filmu pt.,,Troskliwe misie”. Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną wyklejając rysunek misia ziarnami kaszy. Prezentacja tych prac znajduje się w kąciku NASZE PRACE-GRUPA II na przedszkolnym korytarzu. Zachęcamy rodziców do oglądania efektów prac plastyczno-technicznych swoich dzieci i śledzenia postępów w tym zakresie.