Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka

,,Babciu, dziadziu, cóż Wam dam?
                                                             Jedno serce tylko mam”

W dniu 9 lutego dzieci z grupy ,,Wiewiórki” wraz z wychowawcami zaprosiły swoje kochane Babcie i kochanych dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Wnuki bardzo zaangażowały się w przygotowanie i zaprezentowanie swoim dziadkom przedstawienia pt.: ,,Zamieszanie w krainie bajek”. Były sceny z humorem, był śpiew i taniec a piękne przebrania sceniczne dopełniły uroku tego występu. Na koniec dzieci złożyły życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom oraz odśpiewały ,,Sto lat” i wręczyły upominki. W miłej atmosferze upłynął czas spotkania z szanownymi gośćmi.