Wyjazd do kina

28.02.2017 r. dzieci z gr. III „Muchomorki” wybrały się na film „Sing” do kina KOSMOS w Dębicy. Film przedstawia teatr miejski, niegdyś mekka sztuki najwyższych lotów, prowadzony przez misia koalę Bustera Moona popadający w wielkie tarapaty finansowe.

Bank grozi przejęciem budynku i wystawieniem go na aukcję. Właściciel zrobi wszystko, by go ocalić i przywrócić dawną świetność. Ostatnią szansą na przetrwanie jest zorganizowanie wielkiego konkursu, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos wśród mieszkańców miasta. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną m.in.: niewielka mysz Mike o ogromnym ego, nieśmiała słonica Meena, zapracowana matka świnka Rosita, młody gangster goryl Johnny i punkowa rebeliantka jeżozwierzyca Ash. Celem każdego z nich jest zabłyśnięcie na scenie, wygranie 100 tys. dolarów oraz rozpoczęcie wielkiej kariery. Kto przekona do siebie dość wybredną publiczność ? Ponad 100 minut świetnej zabawy. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.