Zima, zima, zima…..

Na kilka dni przed rozpoczęciem ferii zimowych mieliśmy okazję przekonać się, jak wygląda prawdziwa zima. Śnieg i mróz dokuczał każdemu. Ale my postanowiliśmy to wykorzystać… . W piątek 13.01.2017 r. zorganizowaliśmy zabawy na śniegu, na szkolnym podwórku. Ciepło ubrani i z uśmiechem na ustach, pomimo minusowej temperatury i wiatru, poszliśmy się wspólnie pobawić. Wcześniej jednak przypomnieliśmy sobie zasady zgodnej i bezpiecznej zabawy śniegiem.

Część z nas miała w szkole ze sobą sanki, które pozwoliły nam przeprowadzić wyścigi zaprzęgów. Chętni mogli skorzystać z darmowych przejażdżek. Chłopcy świetnie sprawdzali się w roli powożących. Wspólnymi siłami, pomimo słabo klejącego się śniegu, udało nam się zbudować małego bałwana, przy którym wykonaliśmy kilka pamiątkowych zdjęć. Na koniec przeprowadziliśmy małą bitwę na śnieżki – dziewczynki kontra chłopcy. Trudno powiedzieć, kto był zwycięzcą. Ważne, że świetnie się bawiliśmy i miło razem spędziliśmy czas.