Jako pierwsi będziemy w siódmej klasie !

Koniec roku szkolnego to najbardziej oczekiwany przez nas dzień. 23 czerwca wszyscy odebraliśmy świadectwa do kolejnej klasy. Jako pierwsi nie idziemy do gimnazjum, tylko do siódmej klasy. Ciekawe, co nas czeka… tego dowiemy się po wakacjach. A tymczasem żegnamy szkołę i wyruszamy na zasłużony odpoczynek. Najlepsi spośród nas to Michał Michoń - prymus, Eliza Piękoś, Michał Żegleń, Arek Dydyński i Julka Pieniążek – uczniowie wyróżnieni. Maksiu Myszka na wniosek koleżanek i kolegów nagrodzony został Nagrodą Dyrektora Szkoły Złoty Promyk.

Kamil Spicha nie opuścił w tym roku szkolnym ani jednego dnia. Najlepszymi sportowcami okazali się: Arek Dydyński, Gabryś Grzyb, Daria Langner, Eliza Piękoś. Spokojnych i bezpiecznych wakacji dla wszystkich