Podsumowanie sukcesów plastycznych i nie tylko...

Podobno psychologowie biją na alarm – musimy nauczyć dzieci zwyciężać i przegrywać! Wiele maluchów nawet gdy osiąga sukcesy, nie wierzy w siebie. Inne załamują się drobnymi niepowodzeniami. Jak to możliwe, że sposobem na takie zachowania mają być konkursy?

W grupie Skrzaty dzieci oraz ich rodzice bardzo chętnie i z wielkim zapałem brali w nich udział. Od września było ich już sporo, mianowicie w październiku XVI Gminny Konkurs Plastyczny „Jesień bogactwo kolorów”, w którym udział wziął Jakub Rzeszowski. Pod koniec października organizowany był w naszym przedszkolu Konkurs Plastyczny „Jesienny cudaczek”, a zwycięzcami zostali Antonina Barnaś, Jakub Rzeszowski, Miłosz Moraniec oraz Julia Piękoś. Kilka dni później organizowany był kolejny X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Słońce, woda i przyroda. Małe i duże morskie podróże”, w którym udział wzięli Jakub Rzeszowski oraz Miłosz Moraniec. Miesiąc później zorganizowany został Gminny Konkurs na „Kartkę Bożonarodzeniową” oraz „Świąteczną Ozdobę Choinkową” gdzie Jakub Rzeszowski zdobył I miejsce. Oprócz licznych udziałów w konkursach plastycznych grupa „Skrzaty” może pochwalić się świetnymi sportowcami, którzy po zajęciach w przedszkolu uczęszczają do Szkółki Piłkarskiej Straszęcin odnosząc liczne sukcesy na turniejach (Kacper Szymaszek, Mikołaj Przydzielski, Kacper Panek, Jakub Rzeszowski, Szymon Bochniewicz, Mikołaj Mazur). W naszej grupie nie brakuje również pięknych głosów… Antonina Barnaś odnosi liczne sukcesy muzyczne a swój talent mogła zaprezentować na uroczystości Dnia Babci i Dziadka. Wszystkim dzieciom gratulujemy zwycięstw i dobrej zabawy a rodzicom mądrych pociech oraz życzymy kolejnych sukcesów.