Z wizytą w cukierni

Dnia 11.06.2018 r. „Wiewióreczki” wybrały się z wizytą do cukierni „U Bukowskiego” w Dębicy przy ulicy Rzeszowskiej. Dzieci obejrzały wszystkie pomieszczenia, począwszy od kawiarni, poprzez magazyny, chłodnie, salę w której wyrabia się ciasta, wypieka i dekoruje. Mieliśmy okazję przyjrzeć się, jak pieką się cukrowe bezy. Dzieci z zaciekawieniem oglądały specjalne maszyny do wyrobu ciast, ogromne miksery i piece. Jednak największą radością dla dzieci była możliwość samodzielnego wykonania ciasteczek.