Olimpusek

Miłość do języka, nie tylko ojczystego, warto pielęgnować w sobie od najmłodszych lat. Dlatego też 11 uczniów z klas I – III szkoły podstawowej wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego OLIMPUSEK. 27 marca przystąpili oni do testu, który obejmował znajomość  słownictwa oraz podstawowych zwrotów gramatyczno-językowych, przewidzianych dla określonych etapów edukacyjnych.  Po wielu tygodniach oczekiwania na wyniki, okazało się, że mamy wielki powód do dumy. Blanka Klabacha z klasy Ia i Patryk Niemiec z klasy II zdobyli III miejsce w swoich grupach wiekowych.

Milena Pasek z klasy II uplasowała się na miejscu 13. Wszyscy wymienieni zasłużyli na tytuł laureata, dyplomy oraz nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i mamy nadzieję, że sukces będzie doskonałą motywacją do nauki i poszerzania nie tylko językowych horyzontów.