Moja pierwsza wizyta w kinie

Dnia 8 listopada 2018 r. dzieci z grupy II Muchomorki oraz z grupy III Wiewióreczki wybrały się na wycieczkę autokarową do Multikina w Rzeszowie, aby wziąć udział w projekcie ,,Moja pierwsza wizyta w kinie”. Była to niepowtarzalna okazja, aby w atrakcyjny sposób wprowadzić dzieci w świat kultury audiowizualnej. Nasze przedszkolaki obejrzały bajkę ,,Psi patrol”. Jedną z głównych atrakcji było również zwiedzanie kina.

Dzieci odwiedziły kabinę projekcyjną, podpatrywały, jak przygotowuje się popcorn. Uwieńczeniem tak miłego pobytu było wręczenie dzieciom dyplomów upamiętniających naszą wizytę.  Kino  nie było jedyną atrakcją tego dnia. Po wizycie w kinie dzieci udały się do kulkolandu ,,Kolorowy świat”. W krainie zabaw dzieci czuły się bardzo dobrze. Bawiły się wesoło pod czujnym okiem animatorki oraz swoich pań. Zjeżdżały ze zjeżdżalni do basenu z kulkami, wspinały się, skakały oraz korzystały ze wszystkich atrakcji znajdujących się w sali. Po zabawie, posiłku, zmęczone ale bardzo zadowolone wróciły do przedszkola.