"Maleńka przyszła miłość"

21 grudnia 2018 roku cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy 6 pod kierunkiem wychowawczyni Haliny Gulis oraz Pani Barbary Blezień, Wiesławy Aletańskiej, Małgorzaty Fronc oraz Renaty Michalik przedstawili swoim koleżankom i kolegom montaż słowno - muzyczny nawiązujący do tradycji bożonarodzeniowych.

Piękne, nastrojowe kolędy zaśpiewał chór szkolny przygotowany przez Pana Grzegorza Steca. Po części artystycznej Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursów bożonarodzeniowych, a Pani Dyrektor Alicja Błońska złożyła najlepsze życzenia świąteczne wszystkim uczniom i pracownikom szkoły. Wprowadzeni w świąteczny nastrój uczniowie udali się do klas, gdzie odbyły się Wigilie klasowe. Było więc łamanie się opłatkiem, życzenia, śpiewanie kolęd i spożywanie potraw wigilijnych przygotowanych przez rodziców.