Klub Poszukiwaczy Przygód

Przemek, Rodzynek, Bazyl i Muffin chodzą do jednej klasy, ale co ważniejsze, są najlepszymi kumplami. Uwielbiają spędzać razem czas i wciąż wpadają w tarapaty… Nauczyciele rwą włosy z głowy, rodzice siwieją… ale cóż poradzić, kiedy ma się tysiące pomysłów na minutę i nie można usiedzieć w miejscu. Tym razem chłopcy w ramach zajęć pozalekcyjnych zakładają Klub Poszukiwaczy Przygód

Na pierwszą przygodę nie trzeba długo czekać – chłopcy włączają się do poszukiwań skradzionych z muzeum obrazów. Kiedy okazuje się, że szybciej rozwiązują zagadki pozostawione przez złodziei od stróżów prawa, i wyprzedzają ich o krok, policja zaczyna mieć na nich oko… Do tego w mieście pojawia się zmora i wszystko wywraca do góry nogami… Będzie się działo! Książki z tej serii wprawdzie przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym (od 9 lat), ale nikt kto lubi dobrą sensację, rozwiązywanie kryminalnych zagadek i rozrywkę na wysokim poziomie, nie będzie zawiedziony!

Z serii Klub Poszukiwaczy Przygód w naszej bibliotece dostępne są tomy:
- Zmora doktora Melchiora
- Moneta zagłady
- Ucieczka szalonego rumaka
- As piątych klas

Przyjdź, wypożycz i przeczytaj!