Dzień Dziecka

31 maja  z okazji Dnia Dziecka uczniowie naszej klas 1- 3 uczestniczyli w poranku filmowym gdzie oglądali film animowany " W głowie się nie mieści", w którym były pokazane uczucia towarzyszące dziewczynce w wieku szkolnym, a w jej życiu następują bardzo nieoczekiwane zmiany. Po seansie omówiliśmy sobie uczucia towarzyszące bohaterce filmu i nam w życiu i różnych sytuacjach, rozmawialiśmy jak należy okazywać uczucia  pozytywne i jak radzić sobie z uczuciami negatywnymi.

Następnie na podwórku szkolnym wspólnie malowaliśmy emocje na folii, dało na to wiele radości i zabawy. W ramach prezentu na Dzień dziecka, których zabraknąć nie mogło, dzieci obdarowane zostały lodami, które wszyscy uwielbiają.