Koniec roku szkolnego 2018/2019

Kolejny rok szkolny za nami. Znów pora na podsumowania i rewizję wrześniowych planów. Jeszcze krok i wakacje, a z nimi wytchnienie i odpoczynek. Póki co, zebraliśmy się w sali gimnastycznej, by uroczyście pożegnać się z naszą piątką. A klasa piąta, to z pewnością był czas nowych wyzwań i lepszego poznawania siebie. Wytrwałość i pracowitość zaowocowała ośmioma świadectwami z paskiem. Czworo z naszych „ananasów” to prymusi! Gratulacje!

Nasze medale błyszczą na badmintonowych  podiach, malarska wyobraźnia wyraża to, co skryte a głos i umiejętności muzyczne podziwiamy na szkolnych i środowiskowych uroczystościach. No i kiedy znaleźć czas na klasowe szaleństwa? Jak mówi wieszcz … „najpiękniejsze są tylko chwile…”, więc nawet wspólne wypady do kina, na lody albo pieczenie kiełbasek z przyjaciółmi z 5b jest frajdą. Jest 19 czerwca i pora zamknąć kolejne drzwi. Te z cyferką sześć, uchylimy we wrześniu.