Jesteśmy trzecioklasistami

Drugiego  września rozpoczęliśmy naukę w klasie trzeciej. Po mszy świętej wraz z całą społecznością szkolną uczestniczyliśmy w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Starsi uczniowie  w programie artystycznym przypomnieli  nam tragiczne wydarzenia  września 1939 roku. My mogliśmy się cieszyć ze spotkań z kolegami i koleżankami po długiej wakacyjnej przerwie. Swoje wrażenia z pierwszego dnia pobytu w szkole opisaliśmy w pierwszym zadaniu domowym. Wszyscy otrzymali za nie bardzo dobre oceny.

W kolejnych dniach  na zajęciach w klasie  mówiliśmy o bezpieczeństwie w drodze do szkoły i w czasie zajęć.  Wspólnie stworzyliśmy kodeks zachowań ucznia  podczas lekcji i w czasie przerw.  Wszyscy zobowiązaliśmy się do przestrzegania ustalonych zasad. Do samorządu naszej klasy wybraliśmy Patryka, Milenę i Filipa. Serdecznie im gratulujemy i życzymy, by bardzo dobrze wypełniali swoje obowiązki. Nadszedł czas rozpoczęcia przygody z klasą trzecią, z energią i z zapałem rozpoczynamy poznawanie świata, a jego odkrywanie na pewno dostarczy nam wiele radości.