Nauka na discordzie... Nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W połowie marca 2020 roku rozpoczął się trudny okres dla nas, dla Polski, dla świata. Rozpoczął się czas epidemii koronawirusa. Musieliśmy opuścić mury szkoły i zacząć edukację w świecie wirtualnym. Nasza szkoła znalazła nowe miejsce, na discordzie. Początki były trudne nie tylko dla nas, uczniów ale również dla nauczycieli i naszych rodziców. Wszyscy musieliśmy się zmierzyć z nową i nietypową rzeczywistością.

Powoli nauczyliśmy się „uczyć” w nowej, zdalnej szkole. Nauczyciele dbali o to, aby nasza edukacja nie poszła na marne i abyśmy wynieśli z tych trudnych czasów jak najwięcej umiejętności. Ciężko było przestawić się na nowe okoliczności a najcięższe było rozstanie z naszymi kolegami i koleżankami. Tęsknimy bardzo za sobą i za nauczycielami. Tęsknimy za naszą tradycyjną szkołą. Mamy nadzieję, że we wrześniu do niej wrócimy i docenimy to co daje nam los.