Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

1 września w  naszej  szkole odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. Nowy rok szkolny rozpoczęli również uczniowie klas pierwszych. Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa spowodowały, że odbyło się w szczególnym reżimie sanitarnym. Na hali sportowej zebrali się tylko uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami oraz wychowawczynie tych klas i pani dyrektor. Panie przedstawiły uczniom i ich rodzicom zasady bezpieczeństwa oraz wytyczne dotyczące funkcjonowania naszej szkoły w dobie pandemii koronawirusa. Mimo wielu obaw i niewiadomych, zarówno uczniowie jak i nauczyciele z optymizmem rozpoczęli naukę w nowym roku szkolnym. Życzymy pierwszakom wielu szkolnych sukcesów, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.