PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Rodzicielstwo to WYZWANIE.
Uważaj, żeby czegoś nie przegapić.
Zapraszam  wszystkich RODZICÓW do zapoznania się z broszurą jak być uważnym rodzicem i dbać o bezpieczeństwo dziecka online broszura_uwazni.pdf
Rodzicom dzieci 7-11 lat polecam także  bezpłatny kurs  o tej tematyce.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

ZAPRASZA

RODZICÓW dzieci 7-11 lat na pogłębiony kurs, którego uczestnicy dowiedzą się jak być uważnym rodzicem i jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka online.  Podczas 6  webinarów oraz towarzyszącej im komunikacji na zamkniętej grupie na Facebooku przyjrzymy się korzystaniu przez dzieci z internetu w kontekście ich potrzeb rozwojowych, funkcjonowania w rodzinie i grupie rówieśniczej. Opowiemy jak możemy je  w tej przygodzie wspierać . Omówimy zagrożenia i powiemy jak na nie reagować, gdzie szukać pomocy, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Kurs realizowany będzie w 3 edycjach.   Aby zapisać się na III edycję kursu należy: dołączyć do grupy na Facebooku, zaakceptować regulamin oraz wypełnić ankietę rekrutacyjną.

Rekrutacja będzie otwarta do wyczerpania limitu miejsc. O przystąpieniu do kursu decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY TUTAJ
Renata Rugała pedagog szkolny