Walentynki 2022

Piątek (4.03.2022 r.) upłynął w naszej klasie w kolorach czerwieni oraz w atmosferze miłości, przyjaźni i koleżeństwa. A wszystko to za sprawą Walentego, którego święto przypada 14 lutego. W związku z tym, że w tym roku szkolnym „ten dzień” wypadły w ferie zimowe postanowiliśmy świętować nasze klasowe Walentynki 4 marca. W tym dniu Samorząd Uczniowski zorganizował „Pocztę Walentynkową” i do niektórych trzecioklasistów dotarła kartka od tajemniczej Walentynki i od tajemniczego Walentego. Uczniowie klasy trzeciej wiedzą, że 14 lutego to święto zakochanych, ale wiedzą też, że cieszyć mogą się również z koleżeństwa i przyjaźni. W związku z tym, że zawsze są dla siebie mili i lubią sprawiać sobie przyjemność, podczas zajęć, przy dźwiękach muzyki filmowej wykonywali kartki Walentynowa i serduszka, a następnie obdarowywali się nimi wyrażając w ten sposób swoje sympatie.