Wakacje !!!!!!

Już za kilka chwil zabrzmi ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Rozpoczną się upragnione wakacje. To bez wątpienia najpiękniejszy i zawsze mocno wyczekiwany okres w całym roku. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy i trudnym czasie pandemii, 24 czerwca 2022 roku wszyscy uczniowie z rąk wychowawczyni otrzymali świadectwa i promocję do następnej klasy. Były też dyplomy, nagrody i Złoty Promyk za wzorowe zachowanie i szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i społeczne. Nie zabrakło uścisków, ciepłych słów i wzruszeń, gdyż dzieci kończą już naukę i współpracę z wychowawczynią klasach młodszych szkoły podstawowej. Z życzeniami  bezpiecznych i niezapomnianych wakacji dla wszystkich uczniów klasy III oraz podziękowania dla rodziców za całoroczną współpracę – wychowawczyni Natalia Grygiel.