Zabawa karnawałowa

8 lutego bawiliśmy się na zabawie   karnawałowej   zorganizowanej dla uczniów klas 1-3. Była to świetna okazja do tego, by  przebrać się za ulubioną postać z bajek lub filmów i bawić się w rytm muzyki. Imprezę poprowadził  DJ-Wodzirej SID wraz z Animatorką, angażując wszystkie dzieci do  wspólnej zabawy. Były tańce, zabawy chustą animacyjna,  konkursy sportowe i rywalizacja w konkursie „Jaka to melodia?”. Ekran do układów tanecznych, efekty specjalne, pokazy baniek mydlanych, sztuczny śnieg, wyrzutnie dymu i kolorowe światła bardzo uatrakcyjniły karnawał. Słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców sprawił dzieciom wielką przyjemność i pozwolił odzyskać energię. Wspólnie spędzony czas wszyscy będziemy mile wspominać. Kolejna zabawa  karnawałowa  już za rok!