Moi Kochani Uczniowie

Zakończyła się nasza wspólna  trzyletnia  wędrówka. Dziękuję WAM  za czas spędzony razem, za pracę, dzięki której jesteście w tym miejscu.

Zakończenia bywają smutne, ale są bardzo potrzebne. Gdyby nie one, nic by się nigdy nie mogło zacząć. Jesteście już gotowi do rozpoczęcia nowego etapu. Przed Wami czwarta klasa i tysiące nowych dróg. To tak, jak z piękną książką. Gdy zaczynacie  ją czytać, nie chcecie, żeby się kończyła. A świat ma Wam do zaofiarowania wiele różnych, wspaniałych  książek.
Proszę Cię: Emilio, Julio, Leno, Heleno, Dario, Aleksandro, Emilio, Klaro, Antonino, Natalio, Wojciechu, Adamie, Patryku, Karolu, Janie, Karolu, Wiktorze, Nikodemie
 „Obiecaj mi, że zawsze będziesz pamiętał o tym, że jesteś bardziej odważny, niż w to wierzysz, silniejszy niż Ci się wydaje i bardziej mądry niż myślisz”.

(Kubuś Puchatek)

Życzę Wam, byście z uśmiechem i tanecznym krokiem wstąpili w progi klasy czwartej      (tak, jak pięknie zatańczyliście polkę warszawską).

P.S. Serdecznie dziękuję Wam i Waszym Rodzicom za wzruszającą pamiątkę.  Życzę  bezpiecznych, słonecznych, pełnych wspaniałych wrażeń wakacji.

Wychowawczyni Elżbieta Mroczek