Koniec klasy czwartej!

Rok szkolny 2022/23 dobiegł końca, a my, uczniowie klasy czwartej, mamy serca pełne radości i dumy z tego, co osiągnęliśmy. To był czas pełen wyzwań, nauki i wspólnych chwil, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy,  pokonaliśmy liczne przeszkody.  W miarę jak wspólnie zdobywaliśmy wiedzę, nasze więzi stawały się coraz silniejsze. Dziękujemy naszym nauczycielom, którzy poświęcili swój czas i serce, by pomóc nam rozwijać nasze umiejętności i pasje.

Nie tylko rozwijaliśmy się w dziedzinie nauki, ale także odkrywaliśmy swoje talenty i zainteresowania poprzez różnorodne akcje.
Chcielibyśmy również podziękować naszym rodzicom i opiekunom za wsparcie i cierpliwość, jakie okazali nam w ciągu całego roku szkolnego. Wasza miłość i wsparcie były dla nas nieocenione i dodawały nam sił, gdy czasami bywało trudno.

Teraz, gdy nasze drogi rozchodzą się na wakacje, jesteśmy pełni nadziei i podekscytowania co do przyszłości. Przynosimy ze sobą bagaż doświadczeń i wiedzy, który z pewnością będzie nas prowadzić przez kolejne wyzwania.

Rok szkolny w klasie czwartej był wyjątkowy i pełen niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim za to, że byliście częścią tej niezwykłej podróży. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji pełnych radości i beztroski.

Do zobaczenia w klasie piątej!