Organizacja roku szkolego 2023/2024

Witamy Was w nowym roku szkolnym 2023/2024

Drodzy Rodzice! Kochane dzieci!

To będzie wyjątkowy rok. Rozpoczynamy go z dużymi zmianami i pełnym zaangażowaniem.

1 września 2023r. (piątek) spotykamy się z Wami pierwszy raz.

Miłe, uśmiechnięte Panie czekają  z niecierpliwością na naszych przedszkolaków  kontynuujących edukację przedszkolną i na dzieci, które po raz pierwszy przekroczą próg naszej placówki.

Informacje organizacyjne:

• Przedszkole czynne jest od godz. 6:30 do 16:00 (dzieci przychodzą w godzinach deklarowanych w kartach zgłoszenia), nie później niż do godz. 8.30.
  • W roku szkolnym 2023/2024 bawimy się i uczymy w 5 grupach przedszkolnych:

I – Krasnale (dzieci 3 letnie) – wychowawcy: mgr Barbara Kania, mgr Paulina Kasprzyk

II – Wiewiórki (dzieci 4 letnie) – wychowawcy: mgr Agnieszka Czapiga, mgr Anna Szacik

III- Pszczółki (dzieci 4, 5 letnie) – wychowawcy: mgr Monika Majka, mgr Zuzanna Stachnik

IV – Jagódki (dzieci 5, 6 letnie) – wychowawcy : mgr Anita Kordek, mgr Alina Serafin

V – Skrzaty (dzieci 5, 6 letnie) – wychowawca: mgr Agnieszka Chmiel-Polniaszek

LISTY DZIECI Z PODZIAŁEM NA GRUPY SĄ WYWIESZONE W SZATNI PRZEDSZKOLA NA TABLICY INFORMACYJNEJ.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA, którą należy przygotować na rozpoczęcie pobytu w przedszkolu od 1 września:

• Obuwie zmienne – wygodne, łatwe do zakładania (niesznurowane - takie, by dziecko samo potrafiło je założyć, na podeszwie antypoślizgowej najlepiej białej). Obuwie należy podpisać w środku lub na podeszwie, ponieważ nie będzie zabierane do domu (worek w szatni).
  • Komplet ubrań na zmianę – koszulka, spodnie, bielizna, skarpetki, woreczki na pobrudzone ubranie- w podpisanym worku/plecaku zostawiamy w szatni na półce/wieszaku dziecka (wszystkie grupy).
  • Chusteczki higieniczne - duże opakowanie, nawilżający papier toaletowy lub mokre chusteczki (wszystkie grupy).
  • Strój przedszkolny – wygodny, ułatwiający dziecku samoobsługę, dostosowany do warunków atmosferycznych.
  • Dzieci z gr. I zostające na leżakowanie przynoszą podpisaną pościel oraz małe prześcieradło łóżeczkowe z gumką.

Wszelkie ważne informacje będą przekazywane na bieżąco rodzicom na tablicy w szatni , na stronie internetowej i na Messenger grupowy.