Dzień Kobiet w naszym przedszkolu.

Dnia 8 marca 2024 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowy dzień - Dzień Kobiet! Była to okazja, aby celebrować siłę, odwagę i piękno wszystkich kobiet, niezależnie od wieku czy zawodu.

Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w specjalnych warsztatach z okazji Dnia Kobiet. Wspólnie tworzyły kolorowe prace plastyczne, które były wyrazem szacunku i podziwu dla wszystkich kobiet. Oprócz tego odbyły się również rozmowy na temat równouprawnienia, szacunku i empatii wobec siebie nawzajem.

Nasze panie nauczycielki także zostały obdarowane prezentami i życzeniami od rodziców i dzieci, co dodatkowo sprawiło, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dzień Kobiet w przedszkolu w Straszęcinie był czasem nie tylko radości, ale i refleksji nad rolą i znaczeniem kobiet w społeczeństwie. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody tego pięknego święta i przyczynili się do stworzenia tak niezapomnianego dnia!