Witamy w przedszkolu!

Od 1 września zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci przyjęte na rok szkolny 2015/2016.
Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godz.:
od 6.30 do 16.00

Rodziców prosimy o przyniesienie dziecku do przedszkola:

- pantofli,

- piżamki dla dzieci 3 - letnich pozostających w przedszkolu na 9,5 godz.,

- chusteczek do nosa,

Rodziców wszystkich dzieci prosimy o przyniesienie dziecku kompletu ubrań na przebranie (i pozostawienie go w szatni) w razie nieoczekiwanych zdarzeń typu zmoczenie, ochlapanie itp.

Listy dzieci z przydziałem do poszczególnych grup wywieszone będą na tablicy w szatni przedszkolnej.

Rodziców prosimy o podanie aktualnych numerów telefonu do natychmiastowego kontaktu (jeżeli numer telefonu jest inny niż podany w karcie zapisu).

Bieżące informacje będą wywieszane na tablicy informacyjnej w szatni przedszkolnej, na tablicach przy salach lub przekazywane przez wychowawców grup.Wszystkie ważne informacje zostaną przekazane narównież na pierwszym spotkaniu z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym przedszkolu będzie dla dzieci wielką, wspaniałą przygodą, a dla rodziców pomocą w wychowywaniu ich pociech.

Uwaga: 1 września nie ma uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w przedszkolu.