Witajcie w szkole

1.09.2015 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jesteśmy w klasie I „a”. Naukę w tej klasie rozpoczęło 19 uczniów- 9 dziewczynek: Justyna, Klaudia, Patrycja, Klaudia, Iza, Emilka, Nikola, Amelka, Lena i 10 chłopców: Szymek, Mikołaj, Patryk, Narcyz, Adam, Szymek, Wiktor, Kacper, Kacper, Paweł.

Naszą salę lekcyjną urządzaliśmy wspólnie z naszymi rodzicami; malowaliśmy meble – w tym pomogli nam państwo Zwinkowie, państwo  Hajdonowie, pani A.Szerszeń, pan M. Ciołek i pan R. Kosztyło, w wystroju sali pomagała pani Rataj – Szałęga, pan P. Mazur wyposażył naszą salę  w ekran do prezentacji multimedialnych. Rodzicom bardzo dziękujemy, a wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w szkole.

Wychowawca: Beata  Wróblewska