Dzień otwarty w przedszkolu

Wszystkie bajki maja w sobie coś magicznego, coś co sprawia  że świat staje się lepszy. Bajki także wiele nas uczą i pokazują  jak należy postępować w życiu. Są takie bajki, które lubi każdy z nas.  Jednak złe wróżki postanowiły zamieszać w naszych ukochanych bajkach…Jaki był tego efekt mogli się przekonać rodzice dzieci z grupy III, którzy przybyli do naszego przedszkola w   dniu otwartym -  26 listopada 2015r., aby obejrzeć spektakl w wykonaniu ,,Muchomorków” pod tytułem ,,Zamieszanie w Krainie Bajek”.

Dobrze, że jak w każdym królestwie, także w Królestwie Bajek  jest król, który czuwa nad tym, aby jego poddanym dobrze się żyło.  Król Baj przywrócił porządek w Krainie Bajek, ponieważ -  ,,stare bajki dzieci znają , bardzo kochają i chętnie czytają”. Było dużo uśmiechów na twarzach małych aktorów, którzy otrzymali gromkie brawa od licznie zgromadzonej publiczności, a także radości  na twarzach rodziców dumnych ze swoich pociech. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tego przedstawienia.