Wycieczka do Rzeszowa

10 listopada  2011 uczniowie klasy czwartej udali się na do Rzeszowa. Wycieczka rozpoczęła się od wizyty w Teatrze Maska, gdzie uczniowie obejrzeli przedstawienie pt.”Pinokio”. To była niezwykła i ciekawa inscenizacja o nieznośnej lalce, która pokonała wiele przeszkód, by w końcu stać się prawdziwym chłopcem.

Po przedstawieniu SPOTKAŁA WSZYSTKICH NIESPODZIANKA. Na spotkanie      w Muzeum Teatru Lalek zaprosiła uczniów pani Maria Dańczyszyn – aktorka teatru, która grała w oglądanym wcześniej przedstawieniu. Aktorka wystąpiła w pełnej charakteryzacji i w stroju teatralnym, co wzbudziło wiele emocji. Pokazała uczniom różne rodzaje lalek teatralnych, objaśniła sposób ich animacji. Każdy mógł popróbować „zagrać” lalką. To było bardzo ciekawa i nietypowa lekcja. Następnie uczniowie udali się do Centrum Zabaw dla Dzieci FANTAZJA, gdzie wszyscy świetnie się bawili na zjeżdżalniach, trampolinach, przeplotniach.Na koniec uczestniczy wycieczki zjedli posiłek w MacDonaldzie i zadowoleni wrócili do domu.

Wszyscy uczniowie klasy czwartej

SERDECZNIE DZIĘKUJĄ

mamie Klaudii i mamie Kacpra za opiekę w czasie wycieczki!!!