Klasowy konkurs recytatorski - klasa II B

Dnia 4 kwietnia 2016 roku w naszej klasie odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu recytatorskiego dla klas I - III. Prawie wszyscy uczniowie przygotowali i zaprezentowali utwory literackie zawierające trudności ortograficzne. Każda prezentacja była oceniana według następujących kryteriów: intonacja, interpretacja tekstu poetyckiego oraz znajomość tekstu i rekwizyty.

Uczestników oceniała komisja w składzie: pani bibliotekarka Anna Milas oraz rodzice: pani M. Miazga, M. Fijałek, A. Borkowska, I. Wodzień.  Zwycięzcami klasowego etapu konkursu zostali: Tomasz Matłok, Mateusz Fijałek, Zuzanna Wodzień, Wiktoria Ladzińska, Oliwia Krystek. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do konkursu.