Najsmaczniejszy Dzień Dziecka !!!

Dzień 1 czerwca był dla nas pełen niespodzianek. Świętowaliśmy skromnie, ale zadbaliśmy o to, aby nie zabrakło w nim całej gamy różnych smaków. Od samego rana zajadaliśmy się smacznymi truskawkami, które podarowała nam p. Gołębiowska – mama Marcina. Następnie na sali gimnastycznej, pod czujnym okiem p. pedagog Małgosi Tokarczyk, uczyliśmy się kroków tanecznych do Makareny i Belgijki.

Jak co roku, p. Dyrektor przygotowała dla wszystkich uczniów pyszną, zimną, lodową niespodziankę, której żadne z nas nie mogło sobie odmówić w tym ciepłym dniu. Największym zaskoczeniem były dla wszystkich tosty, które mogliśmy sami przygotować według własnych upodobań. Nasza klasa zamieniła się w bar samoobsługowy, z którego rozchodziły się cudowne zapachy. Niektórzy jedli tosty po raz pierwszy w życiu. Apetyty mieliśmy spore, a kilka osób stwierdziło nawet, że w szkole są smaczniejsze niż w domu.  Bardzo byliśmy wdzięczni za pomoc p. Monice Miazga – mamie Oliwii i naszej pani za obsługę tosterów. Miło spędziliśmy czas na wspólnych rozmowach i przy smacznym posiłku.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie zaplecza spożywczego i rodzicom za udostępnienie opiekaczy. Dzieci po raz kolejny przekonały się, że dla chcącego nic trudnego, a my dorośli pokazaliśmy, że bardzo je kochamy.