Święto pieczonego ziemniaka

W czwartek 8 września spotkaliśmy się w altankach przy szkole z okazji „Święta pieczonego ziemniaka”. Punktualnie o 16.30 razem z rodzicami i rodzeństwem rozpoczęliśmy wspólne świętowanie. Pogoda dopisała, a letnia temperatura sprawiła, że spotkanie było niezwykle udane.  Najpierw odbyły się liczne zabawy i gry na boisku szkolnym. Chłopcy rozegrali mecz, dziewczynki skakały w gumę, biegały, bawiły się w chowanego, a chętni mogli zagrać w badmintona.

Przyszedł również czas na pieczenie kiełbasek nad ogniskiem oraz pieczenie ziemniaków, które otrzymaliśmy od mamy Marcina – pani Małgosi. Małą niespodziankę przygotowała dla nas nasza nowa koleżanka Dominika. Razem z mamą upiekły pyszne ciasto, które znikało w szybkim tempie. Wieczorem swoimi niezwykłymi umiejętnościami podzielił się z nami Mateusz, który wykonywał za pomocą kart magiczne sztuczki. Wszyscy się dobrze bawiliśmy i aż żal było kończyć.

Dziękujemy rodzicom za organizację tego miłego, letniego popołudnia.