W bibliotece szkolnej

Nadszedł długo oczekiwany dzień. W piątek 27.01.2012r. pierwszoklasiści po raz pierwszy oficjalnie odwiedzili bibliotekę szkolną. To ważna chwila, ponieważ dzieci mogły wreszcie wypożyczyć książki. Zanim to jednak nastąpiło, zostały zapoznane z regulaminem biblioteki i obowiązującymi w niej zasadami.

Następnie Pani bibliotekarka zapisała każdego ucznia do biblioteki szkolnej i wypożyczyła pierwszą książkę. Na pamiątkę dała wszystkim dzieciom własnoręcznie wykonane zakładki. Później nadszedł czas na sesję zdjęciową. Po feriach pierwszoklasiści otrzymają zdjęcia z wpisem upamiętniającym to wydarzenie. Zanim uczniowie wyszli z biblioteki obiecali, że będą systematycznie czytać książki i o nie dbać, bo przecież „książka to najlepszy przyjaciel”.