Dzień Dobrych Uczuć

W Walentynki, 14 lutego, uczniowie klasy pierwszej obchodzili Dzień Dobrych Uczuć.  Dzieci rozmawiały na temat uczuć jakimi darzą się ludzie.  Wspólnie ustaliły, że dobre odczucia takie jak: miłość, przyjaźń, szacunek, koleżeństwo, uznanie, poważanie są bardzo ważne. Symboliczne serca i życzenia przekazali uczniowie klasy pierwszej swoim kolegom   z klas drugiej  i trzeciej.

W końcu nadszedł czas na wyzbycie się złych emocji. Pierwszoklasiści zrobili to za pomocą symbolicznych, papierowych, szarych kulek. Przy dziecięcych hitach muzycznych czas mijał bardzo szybko. Na zakończenie święta – wielka niespodzianka! Złe emocje zamknięte w szarych kulkach zamieniły się w słodycze i kolorowe serduszka. Ta miła niespodzianka zakończyła celebrowanie walentynkowego święta.