Konkurs czytelniczy

„Lubić czytanie - to znaczy godziny nudów,
                                      które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości.”

/Monteskiusz/

Uczniowie klasy IV naprawdę polubili czytanie!!! Z dużym zaangażowaniem i przyjemnością wzięli udział w klasowej akcji KLUB CIEKAWEJ KSIĄŻKI. Pięknie czytali, opowiadali  i pokazywali swoje ulubione książki.Rekordzistka Kinga zaprezentowała 16 lektur, które przeczytała w ciągu I semestru. Kolejne miejsca zajęli Edytka, Kamil, Ilonka, Klaudia i  Ania. Najlepsi otrzymali książki i dyplomy.

Dziękujemy rodzicom, którzy rozumiejąc potrzebę czytania, stali się częstymi klientami EMPIKU i obdarowują swoje dzieci książkami!

„Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się  w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka.”  /Maksym Gorki/