„Mądra szkoła czyta dzieciom”

W tym miesiącu kontynuując z rodzicami realizację akcji czytelniczej, odwiedził nas tata Krystiana B. Przeczytał nam ostatni już rozdział naszej szkolnej lektury pt.: „Przygody Kubusia Puchatka”. Wysłuchaliśmy go ze szczególną uwagą, aby dowiedzieć się, jak skończą się niezwykłe losy tego sympatycznego bohatera i jego przyjaciół. Następnie pan Rafał udzielił krótkiego wywiadu i opowiedział o swojej pracy.

Tata Krystiana jest operatorem wózków widłowych w jednej z dębickich firm i ma bardzo odpowiedzialną pracę. Musi być ciągle skoncentrowany, gdy przewozi towary na paletach oraz przestrzegać niezbędne zasady bezpieczeństwa. Przedstawił nam regulamin poruszania się wózkiem w magazynie oraz podczas załadunku i rozładunku aut. Pan Rafał jest dowodem na to, że można lubić swoją pracę. Cieszymy się, że znalazł czas i podzielił się z nami tymi interesującymi nie tylko dla chłopców informacjami.

Dziękujemy!!!!!!