Dzień Dziecka w naszej klasie

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tym szczególnym dniu dla uczniów naszej klasy zorganizowany został niezapomniany, wesoły czas. Dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w przygotowanych konkursach. Przed naszym przyjściem na miejsce zabaw, mamy Patrycji, Klaudii i Kacpra przygotowały ognisko. Każdy z nas mógł  upiec kiełbaskę. Mamy przygotowały  również  konkursy.  Pierwszym  z  nich  był  konkurs  na  największą  bańkę  mydlaną .

Wygrała go Klaudia C. Wśród chłopców najlepszy był Adam P. Nagrodą były jajka niespodzianki. Następnie przeszliśmy na chodnik,  gdzie kolorową kredą rysowaliśmy prace pt. „Kraina Radości”. Wszystkie dzieci z wielką ochotą i zaangażowaniem  zabrały się do pracy. Stworzyli wspaniałe, kolorowe rysunki. W nagrodę każdy dostał loda. Chłopcy mieli  również okazję zagrać w  piłkę nożną z uczniami starszych klas. W dobrych nastrojach zakończyliśmy ten dzień. Dziękujemy naszym mamom za pomoc w przygotowaniu naszego święta.