Wyróżnienie Patrycji

Dnia 5 maja 2017 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Mój wymarzony lizak”. Organizatorami konkursu byli Muzeum Lizaka i Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle.  Był on adresowany do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z województwa podkarpackiego. Celem konkursu było, oprócz promowania dzieci uzdolnionych plastycznie,  zainteresowanie ich powstającym w Jaśle Muzeum Lizaka. Każdy uczestnik wykonał jedną pracę w dowolnej technice płaskiej.  Było ponad 1000 prac z całego województwa. Z naszej klasy wzięło udział siedmioro dzieci.

Wyróżniona została praca Patrycji Chorąży. Nagrodą za wyróżnienie była tuba lizaków, którymi Patrycja poczęstowała wszystkie dzieci z naszej klasy. Pozostali uczestnicy konkursu dostali dyplomy.

Gratulujemy Patrycji i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach plastycznych.