To już wakacje !!!

Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na Ten Dzień - ostatni dzień w szkole. Rozpoczęliśmy go od porannej Mszy Św. w kościele parafialnym w Straszęcinie o godzinie 8.00. Po Mszy razem z rodzicami zgromadziliśmy się w hali sportowej na uroczystej akademii z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017. Po pożegnaniu uczniów klasy III Gimnazjum nadszedł czas na nasze wyróżnienia i nagrody, które dumnie kilka osób z naszej klasy odebrało od Pani Dyrektor.

Następnie udaliśmy się do klasy, w której po raz ostatni usiedliśmy w naszych ławkach. Otrzymaliśmy gratulacje, świadectwa i dyplomy ukończenia trzeciej klasy oraz kilka upominków na pożegnanie. Aż trudno uwierzyć, że nasza wspólna edukacyjna droga (dla większości z nas trwająca cztery lata lub dłużej) z Panią Aldoną dobiegła końca. Były życzenia i miłe słowa na zakończenie. Wszyscy z radością opuściliśmy szkolne mury, bo od tej pory czekają na nas wakacyjne przygody, a po nich nowe wyzwania w czwartej klasie.