Czwartoklasiści na konkursie w TOBiK-u !

17 maja w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej odbył się XII Gminny Przegląd Teatrzyków Szkolnych i Zespołów Artystycznych.  W przeglądzie wzięli udział wszyscy uczniowie klasy czwartej z przedstawieniem „Krakowska legenda o smoku” wg scenariusza Wandy Chotomskiej.

Klasa czwarta zdobyła wyróżnienie  dyplom zdobi ściany klasy,  wspaniała książka „Historia Polski” jest atrakcyjną pomocą w nauce. Serdecznie dziękujemy nauczycielom z naszej szkoły, którzy pomogli nam w realizacji tego przedsięwzięcia: Panu Grzegorzowi Stecowi- za przygotowanie muzyki i ćwiczenia w pięknym śpiewaniu; Pani Magdalenie Gawron – za pomoc w wykonaniu dekoracji; Pani Renacie Rugale –  za opiekę i pomoc w przygotowaniach do występu.

BARDZO PIĘKNIE DZIĘKUJEMY !!!!