"Kolejny wypad do Rzeszowa"

26 marca 2018 roku wybraliśmy się wraz z kl.2b na kolejną wycieczkę do Rzeszowa. Po pierwszej lekcji, czyli o 8:30 wyjechaliśmy spod szkoły. Droga minęła nam bardzo szybko i bardzo miło. Gdy dojechaliśmy na miejsce, czyli do Millenium Hall, przeszliśmy na samą górę do kina. O 10:10 mieliśmy zaplanowany film. „Pacific Rim: Rebelia" był to film fantastycznonaukowy.

Moim zdaniem, jak też wielu osób ten film był bardzo bardzo fajny. Po zakończeniu filmu, mieliśmy czas wolny po galerii, ale przede wszystkim na obiad. Po godzinie zebraliśmy się na wyznaczonym miejscu i poszliśmy do autobusu aby pojechać na kolejną - największą atrakcję tego dnia. Niestety, nasz pan kierowca nieco chyba sobie pomylił drogę i trochę dłużej jechaliśmy niż to było planowane. Ale mniejsza z tym, około godziny 15.00 dojechaliśmy do Fly Parku. Park ten był napełniony po brzegi trampolinami, gąbkami do których skakaliśmy, siłownia pod którą także były gąbki. Ale spokojnie, nie pozabijaliśmy się (na szczęście). Tylko szkoda że nasze panie, razem z nami nie „poskakały", ale i tak było wręcz fantastycznie. Mimo tego, że świetnie się bawiliśmy, nasz czas w owym parku dobiegł końca.

Myślę, że powinniśmy częściej jeździć na takie wycieczki - w ramach programu naukowego oczywiście ((:

Kasia N.