Dzień Rodziny po raz czwarty!

10 czerwca, w  niedzielne popołudnie,  mieszkańcy Straszęcina spotkali się na podwórku szkolnym, by wspólnie świętować i radośnie spędzić czas. Mimo upału dzieci bawiły się na zjeżdżalniach, dmuchanych zamkach i trampolinach. Mamy malowały na twarzach swych pociech barwne obrazki, a panie fryzjerki wyczarowywały niesamowite fryzury. Dla ochłody mogły zjeść lody i  napić się domowej lemoniady.

Swoimi umiejętnościami tanecznymi popisywali się uczniowie klas I-III i przedszkolaki. Zachwyceni rodzice oklaskiwali swoje dzieci ogromnymi brawami. Pokaz swoich umiejętności dali sportowcy  Klubu Karate Kyokushin Bushido którzy zaprezentowali sztuki walki i ogromną dyscyplinę w wykonywaniu poleceń trenera.  Gwiazdą święta był Zespół Pieśni i Tańca Mali Igloopolanie działający przy Domu Kultury w Dębicy. Ich tańce wzbudziły zainteresowanie i podziw oglądających.  Na koniec podłoga zapełniła się wszystkimi, którzy chcieli się bawić   ze specjalnie zaproszonym animatorem, a sportowcy wzięli udział w specjalnie przygotowanych rozgrywkach.

Miła atmosfera, wspaniała pogoda i mnóstwo atrakcji  sprzyjały dobrej zabawie i integracji miejscowej społeczności.