MARZENIA ROZKWITAJĄ WIOSNĄ

Oj, ile to wyczekiwaliśmy takiego piątku jak dziś! Słońce świeci, po deszczu ani śladu. Myli się ten kto spodziewa się spaceru lub wiosennego „leżingu” na trawie. Uczniowie klasy IVa wyposażyli się w szpadel i po wcześniejszym porozumieniu z tajnymi służbami naszej Szkoły wyruszyliśmy w terenJ. Każdy miał swój moment i mógł popisać się werwą w kopaniu skrytki. Ubaw był „po pachy”. Skąd ten pomysł? Jeszcze we wrześniu postanowiliśmy napisać tzw. list w butelce, w którym znalazły się nasze marzenia i oczekiwania względem przyszłości. Wszystko zabezpieczyliśmy i zakopaliśmy w ogrodzie. Obiecaliśmy, ze wrócimy do nich pod koniec klasy VIII. Ciekawe ile z naszych życzeń się do tej pory spełni i jacy będziemy za te 4 lata?