24 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia pluszaki opuściły dziecięce pokoje i zagościły w  naszej szkole, a że każdy ma swoją ulubioną maskotkę - misiów zebrało się wiele. Na obchody "Misiowego Święta"  uczniowie klasy II pod opieką wychowawczyni pani M. Świstak przygotowali przedstawienie pt. Na leśnej polanie. Dzieci zapoznały się też z historią pluszowych zwierzątek.  Święto Pluszowego Misia przypomniało wszystkim jak ważną rolę w rozwoju emocjonalnym i społecznym dziecka odgrywają pluszaki, jak są im bliskie: "Dzieci lubią Misie, Misie lubią Dzieci!!!" Obecna na święcie pani dyrektor   wręczyła słodki upominek każdemu właścicielowi przytulanki.  Na uczniów klas I - III czekał ulubiony przysmak misiów - „małe co nieco” -  smaczna bułeczka z miodem w kształcie misia, której sponsorem była zaprzyjaźniona piekarnia.

Opracowała:  Maria Świstak