Witaj druga klaso!

Czas tak szybko mija. Pierwsze szkolne wakacje za nami. Jesteśmy już w drugiej klasie. 3 września, po kilku tygodniach rozstania, wróciliśmy w szkolne progi, by przywitać nowy rok szkolny 2018/2019. 14 uczniów naszej klasy uczestniczyło we Mszy Św., a następnie w uroczystej akademii przygotowanej na tę okazję. Po obejrzeniu występów starszych kolegów, spotkaliśmy się z wychowawczynią w klasie.

Miło było znów usiąść w ławkach i spojrzeć na klasę z nieco „wyższej” perspektywy. Pani Aldona życzyła nam dobrych stopni, zgodnej współpracy, mądrych decyzji, sukcesów edukacyjnych i dużo pogodnych dni w nadchodzącym roku szkolnym. Tradycyjnie na koniec spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Choć żal nam pięknego beztroskiego lata, to wielu z nas ucieszyło się, że ruszamy drugi rok razem „…za horyzont nieznany…”.