Dzień dobry, druga klaso!

3 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2018/2019  jako uczniowie klasy drugiej. Po wspólnej Mszy Świętej i uroczystej akademii szkolnej spotkaliśmy się w klasie na pierwszych zajęciach z wychowawcą.  Było to miłe spotkanie po dwumiesięcznej letniej przerwie. Szkoda, że wakacje tak szybko minęły, ale wszyscy czekamy na to, co przyniesie nam szkoła. Przed drugoklasistami nie tylko obowiązki i wyzwania, ale też zabawy, wycieczki, nowe doświadczenia i przyjaźnie.

W drugim tygodniu uczniowie wspólnie ustalili zasady zachowania i demokratycznie wybrali samorząd klasy 2b w składzie: Gabriela Wielgos, Patryk Tomasiewicz, Fabian Bodzioch, Dominik Książek. Gratulujemy im i życzymy, aby bardzo dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków.